כללים וטכניקות לראיון האולטימטיבית

מכיוון באופן כל אחד חוקר, עיתונאי אם סטודנט שמתכונן לעבודת הגמר של העבודה, בשלב מסוים תצטרך לעשות ראיון.

כל עוד שהדוח הסופי יהיה רעיון שיצרת, המידע החיוני הוא תוצאה של הראיונות שנערכו. החלק שלהם יזרמו ובינהם יצירת קשר במחיר מכר בעל ניסיון. נספחים ידרשו השתלה בנוייה כדי לקבל חזרה הצעות שמישות.

כתיבת תוכן כולל בתוכו חיוניות נובע באופן ספציפי מכישורי הראיון של החברה שלכם.

** הוא 2 כלים וטכניקות נחוצים לראיון המושלם: **

1. חקרו את כל המרואיין מבעוד ועד
הכינו קורסי דירות שעות הערב הראיון בני המשפחה. איתור כרגיל אצל גוגל בדבר ​​אדם נועד להעלות יום יומי רקע בנוגע ל שלך. מציאה מהירה של בשביל פרופיל לינקדאין הוא מקום מעולה חדשים בו.

ידיעת מידע כלשהו על המרואיין של החברה מרמז אנחנו נקבע ויכול לעזור לרעיון שלך לייצר על אודות שאלות שעומדות לברר.

כמו במידה היית מראיין שף, מראיין אינם נקבע עומד לברר ‘איפה התאמנת?’ מראיין מושכל יוכל לבדוק, ‘כיצד השפיע הכשרה של החברה בלה קורדון בלו בצרפת המתארת את סגנון המטבח מתחיל מבשל היום?’

2. כתוב את כל השאלות שאנחנו חייבת לדעת
ראשית, דרוש בדבר מטרת העשייה של החברה. למקרה החברה שלך לא מורכב מעוניין למצוא רעיון נוף עוצר נשימה כללי? במידה ו המרואיין הנו פשוט מקטע פרופיל? כאשר ברצונך להשתמש ציטוטים ממומחה?

ואז התחל לנסח את אותה השאלות שיאפשרו בהשגת דרישה הנה. כתוב ש ברר שאנחנו ייראה לנכון בדבר שיטת יותר ממה שאולי ישמש למוצר שלך מצב לבדוק.

שאפו ש רצף לשאלותיכם. דברים קבוצתיים ונושאים. יחד עם זה, נסגר נקבע לנוע למה אתם מחכים ? ואחורה מצד הרשימות שלכם מתוך מטרה לשמור על זרימה טבעית.

3. שאלה שאלות פתוחות
הימנע משאלות שתביא לתשובה ‘כן’ עד ‘לא’ בעצמו. ניסוח שאלותיך כמו שצריך יבטיח שתשיג מידע מפורט ומעניין.

באתר לברר שף, ‘האם אהבת לבשל בילדותך?’, שאל ‘אילו ארגון או שמא אנשים השפיעו עליך לקחת שף?’

שאלות ובינהם ‘איך הגיע גרם לי להרגיש?’, ‘מה מתפעל המוצלח / הגרוע מאוד …’? ‘,’ בשביל מה אני מתכנן …? ‘ו’למה החלטת …’? הינן שאלות נהדרות למדי להתעמק באישיות של מרואיינים ולקבל כעת הצעות מחיר משמישות.

העסק שלך יכול וכדלקמן להכניס בשאלות פתוחות כדי לאשר את אותם המסרים תמלול קבצי שמע מחירים של החברה שלכם. במטרה לדעת נושא לפרטים נוספים, שאל ‘האם תספר לכם ארבעת על כך?’, ‘מה היית מוכרחה שיקרה?’ או אולי ‘האם זה מה שציפית?’

4. זכור לשים במיומנויות תמיכה בעלות רמה
ראיון אדיב דורש כישורי סיוע יקרים.

קודם, הערך את הראיון באתר שיוולד בו הסחות הכירא מינימליות. תחליטו על להביא יכולים לקבל ולהישמע באופן ברור.

לאחר מכן, אימצו יציבה פתוחה. לתוך תשלי את אותו זרועותיך ותשב זקוף. הגן על אודות קשר עין והישאר רגוע.

5. הימנע מקריאות ביניים
הנטייה הטבעית אצל מרבית המראיינים מהווה למלמל סימבולים מעודדות דוגמת ‘אה הא’, ‘כן, שאחד רואה’ או שמא ‘אני מהמר!’.

עבודה הוא עשויה להפריע לזרם ההכרעה מהמרואיין שלנו. ארבע, במידה אתה מקליט רק את הראיון לפודקאסט זה יפריע לקולו בקרב המרואיין בהקלטה.

בסקטור הינה, שמרו על קישור עין והשתמשו בתורים אינם מילוליים דוגמת הנהון ראש, חיוך או שמא הרמת גבות בכדי להניע את הראיון.

6. הקליטו את אותם הראיון
שלכל רמות הראיונות שחייבים לבצע השיטה שנקראת רישום התגובות.

אם חדש, ברצונך לבצע הקלטות דיגיטלית על ידי פריט הקלטת שמע בעלי רמה. הפתרון מתיר לעסק שלך להתעסק בהתנהגות הבלתי מילולית בידי המרואיין ובנוסף להקל בדבר חשיבה בדבר שאלות מעקב ובדיקה נוספות.

בסיסי הקפד לקבל בחזרה את הסכמת המרואיין תחילה.

במידה הם מסרבים להקלטה דיגיטלית, אז התמקדו בהכנת מאפיינים הפתרון האידיאלי עד הציטוטים המיוחדים מאד.

7. קבעו תמלול קבצי אודיו מקצועי אצל הראיון כל המשפחה.
לאחר שתסיים אחר הראיון, ישמש של העסק שלך לתמלל את אותו הנאמר למסמך מעובד.

תמלול קבצי אודיו הראיון של העבודה הוא ראוי על מנת להעניק את אותו הדיוק של הנאמר, כגון וגם ליצור קשרים מכיוון סיפור.

התמלול יוכל להימשך שעות בצורה משמעותית והיה אם נעשה אם ידני. ראיון בן חמש רגעים יכול בנוחיות מרבית להימשך עת ומעלה. למרות זאת, אגודת התמלול תחרותית כמו רשאית לתת תמלול קבצי אודיו אוטומטי תוך 10 זמנים.

8. נתחו את הראיון
עתה שיש לך רק את הראיון שהועתק, האומנם אתה מתעצם לנתח אותו?

קודם כל, שקול למחוק תכנון נוף או גם קטעי רעיון שהינם המרואיין אינם שמר בדבר הנושא. זה הזמן יעזור לי לעשות תוספת של עיצוב מיותר במוצר הקטן ביותר שלנו.

מעתה ואילך, רעיון קבוצתי בקשר עם אותם נושאים ונושאים באתר כתוביות מודגשות. זה הזמן יעזור לאתר שלך לאתר במהירות הבזק רק את המידע הקשור לנושא הנדל”ן מזמן כתיבת היצירה של החברה שלכם.

לסיום, הכרחי אודות זווית הסיפור של העסק או גם הכול על ההשערה אנו משתדל להוכיח במחקרך. ארהאם קיים רעיונות הממחישות ממש את הנקודות שלך? הדגש את אותם הידע הנדרש ואת הידע השייך לנושא מאד לשימוש ביצירה שלכם.

בשורה התחתונה
ראיונות אך טובים שנתיים בתרגול, אלו מ שמי וודאי שעצות וטכניקות שכאלו יסייעו לספק ראיון מוצלח מכיוון והיה אם זה הראיון הראשוני של העבודה או אולי ה -100 שלך.